19 лютого 2011 року у приміщенні бізнес-школи УКУ відбувся перший форум у Львові, присвячений соціальним мережам – Lviv Social Media Camp. Подія відбулась, відлунали доповіді, аудиторії стали порожніми, отже настав час підвести деякі підсумки, прислухатись до відгуків та зосередитись на майбутніх планах.

Але перш за все ми хотіли би подякувати всім учасникам конференції, котрих зібралось близько 400-х осіб! Та особливо доповідачам, без яких така подія була б неможливою. Адже на Lviv Social Media Camp доповідали відомі фахівці, стартапщики, маркетологи, політики та блогери, серед яких Олексій Мась, Іван Сіяк, Олексій Рибальченко, Стас Гладков, Дмитро Лаппо, Віта Кравчук, Ярослав Федорак, Олена Білозерська, Олег Тягнибок та багато інших, котрі знайшли час приїхати до Львова з різних куточків України. Подякуємо і спеціальним гостям з «Однокласників», що завітали з Росії.

Подібна конференція проводилась вперше у Львові, але це не завадило зробити її насиченою та цікавою. Одночасно проходили 4 потоки, котрі надали можливість учасникам зосередитись саме на тому, що їм цікаво. Звісно ж, через велику кількість людей виникли деякі незручності, зокрема не всім вистачало розеток для живлення ноутбуків, були затримки по часі деяких доповідачів. Наступного разу ми подбаємо про те, щоб ніякі незручності не завадили вам отримати головне – цікаву інформацію та спілкування з професіоналами своєї справи.

 

Ми раді, що на конференції про соціальні мережі, учасники активно користувались твіттером:). Деталі на #uasmcamp.

 

Можна довго говорити про саму конференцію, але краще дати слово тим, хто відвідав LSMСamp.

 

Відгуки

Андрій Сеник:
«Ну, що ж, підсумовуючи все на сьогодні почуте і побачене – можу з щирістю сказати, що кемп однозначно вдався і Ростислав недарма спав лише по 4 години на добу. За що йому величезна подяка і повага. А всі хто з певних причин пропустили таку подію – можу тільки по-доброму поспівчувати».

Юрко Блогер:
«Так як багато кого знаю в он-лайні знайшов знайомі обличчя та більше приділив часу живому спілкуванню в особистих зустрічах. Тому приємно вражений тим, що програму заходу було розбито на чотири потоки. Це дозволило ефективно використати час і розкрити для себе цікаві теми і цікавих людей».

Тарас Амброз:
«Тут головне є спілкування, зустрічі старих друзів, нові знайомства, розвіртуалізації…А це щоб не казали, що небуло позитивних моментів зустрічі».

Ольга Ларіна:

«Когда я работала в тренинговом агентстве мы четко знали: из четырех аудиторий будет две нормальных, одна негативная и одна замечательная. Так вот Lviv SMCamp – это даже не замечательно, а просто супер!»

Сергій Караванець:

«Чому я не в захваті від Lviv Social Media Camp!»

Тарас Демчук:

«Одразу скажу, що за один день було просто мегабагато інформації, хто не був – шкодуйте!»

Андрій Вовк:

«Lviv Socal Media Camp не забрав у мого життя добу, а подарував її».

 

Репортажі:

Від Віктора Фоміна

На Буковині online

Інтернет-газети “Погляд

 

Цікавинки

Олена Білозерська у своєму блозі виклала стенограму виступу Олега Тягнибока.

 

Ми раді, що у Львові цікавляться соціальними мережами. Більше того, що доповідачі знайшли час, щоб завітати до нашого міста. Ми будемо намагатись покращувати наші заходи, і зробимо все, щоб наступний LSMСamp був ще цікавішим, насиченим і комфортним.

І щоб зробити підсумок, хочемо ще раз подякувати всім, хто відвідав конференцію. Доповідачам, співорганізаторам, слухачам та Українському Католицькому Університетові. Всім тим, хто подолав багато кілометрів заради цієї зустрічі та тим, хто знайшов час відвідати цю подію. Завдяки всім Вам і відбулась конференція. Отже, до зустрічі на новому LSMСamp!