Lviv Social Media Camp 2015 – відбувся!

Епоха стрімких змін вимагає дій а не роздумів.

Без поспіху вивчати нові тенденції та самотужки шукати відповіді на питання — стратегія самогубців.

На ринку виживуть та зможуть процвітати тільки найкращі спеціалісти.
Social Media Camp 2015 який пройде 28 лютого — це можливість отримати максимум знань за мінімум часу.

Просунуті спікери, актуальні і гарячі теми, продуктивний нетворкінг та багато практики. Більше конкретних прикладів які дадуть змогу вжити їх вже на наступний день.

Зареєструватись

Хто наша аудиторія:

Маркетологи, які використовують соціальні медіа інструменти для просування своєї справи не залежно від виду бізнесу та розміру компанії.
Соціальні медіа інструменти — серце будь-якого сучасного бізнесу. Тому ми запрошуємо менеджерів з маркетингу, спеціалістів з комунікації, контент-мейкерів, дизайнерів, керівників проектів, стартаперів та бізнес тренерів. Ці, та інші гості безперечно зможуть отримати максимум користі для себе від заходу.

Чому вам варто відвідати конференцію:

Це можливість дослідити новітні тактики, які стануть трендами у 2015 році. На вас чекає більше тридцяти доповідей, сповнених конкретики та орієнтованих на конкретну діяльність від провідних експертів галузі.

– Практика і ніякої води. Якщо ваша робоча проблематика унікальна і потребує індивідуального підходу — семінари дадуть вам змогу влаштувати мозковий штурм з провідними експертами галузі.

Змінити тернистий шлях проб і помилок на пряму дорогу до результату. Ви не тільки зможете достеменно дізнатись які техніки роботи з social media насправді працюють, але і розібрати конкретні інструменти досягнення високих показників.

Нетворкінг з колегами-маркетологами. Уявіть собі спілкування з великою кількістю людей, яким близькі труднощі та проблеми які виникають у вашій роботі. Конференція — це можливість поділись своїм досвідом. Почути конкретні історії, зібрати ідеї та налаштувати зв’язки, які допомагатимуть вам у роботі протягом років.

У якому форматі будемо працювати?

Конференція вміщатиме близько 250 учасників. Щоб кожен гість міг почути саме те, що йому потрібно ми розділили її на три сегменти:

 

  • Social Media Marketing
  • Social Media For Business
  • Bloggers in Media Marketing 
Зареєструватись

Вартість квитка:

  • “Ранні пташки” – 400 грн
  • Основні квитки (з 01.02.15) – 500 грн
  • “Майже встигли” (з 20.02.15) – 600 грн
  • В день конференції – 650 грн.

Для власників клубних карток Lviv Startup Club – безкоштовно.

Акція “Кожен п’ятий – безкоштовно”

Дата проведення: 28 лютого

Місце проведення: м. Львів, вул. Хуторівка 35а, Український Католицький Університет