Доповідачі 2011

Віта Кравчук

– керівник проектів Українська банерна мережа (www.banner.kiev.ua), Infostore.org і Mail.ua, журналіст, блогер.

Роман Рибальченко

– керівник відділу інтернет-маркетингу SEO-Studio, спеціаліст з інтернет-маркетингу, практик. Більше чотирьох років займається пошуковою оптимізацією (SEO), контекстною рекламою (сертифікований фахівець Google Adwords Individual Qualified), маркетингом в соціальних мережах (SMM), прямими поштовими розсилками (Mailchimp Expert). Сертифікований фахівець по роботі з системою веб-аналітики – Google Analytics ( Google Analytics Individual Qualification). Автор блогу Веб-аналітика та інтернет-маркетинг на Україні

Іван Сіяк

– старший копірайтер ISD Group, 10 років на телебаченні (1+1, Інтер, М1), 2 роки в Інтернет-медіа (nashkiev.ua, timeout.ua, znaki.fm). Тепер працює над усіма найбільшими проектами ISD Group з онлайн-PR та реклами. Деякі з них одержали нагороди КМФР, ММФР та “Золотого PRОпелера”.

Леся Оробець

-депутат Верховної Ради України, голова підкомітету з питань базової освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти. Найбільш авторитетний та популярний блогер-політик. Її активність у блогосфері вже давно перетворилися на джерела інформації для традиційних медіа, а екаунти – у майданчики для мобілізації людей та обговорення суспільно важливих тем.

Олег Тягнибок

– політик, керівник партії ВО “Свобода”, лідер націонал-патріотичного руху України. Двічі обирався депутатом Верховної Ради України, тричі – депутатом Львівської обласної ради. Активний користувач соціальних мереж – facebook, vkontave, twitter, веде блог на “Українській правді” та власну гілку на форумі партії.

Максим Терешко

– social maedia маркетолог, а також social strategist  METRO Club Lviv.

Сергій Деркач

– координатор партнерської програми Lviv Social Media Camp,    менеджер проектів “Інтернет агентство АК47”

Анна Мінінкова

– керівник SMM-проектів в студії Інтернет-маркетингу Netpeak. Головний редактор жіночого порталу Wwwomen.com.ua, а також автор блогу Musthave.od.ua . Бере участь у керівництві веб студією Cooper Design.

Дмитрій Ткаченко

-керуючий партнер  SMMGroup (практичний консалтинг в сфері  просуваня в соціальних мережах). Ініціатор і соорганізатор ForexCamp, BridgeCamp, SMMCamp, FinCamp.

Ольга Ларіна

– керуючий партнер SMMGroup. Експерт з формування іміджу. В минулому модель, актриса, ко-тренер, коуч. Автор і ведуча програм по самопрезентації, брендінгу та іміджмейкінгу.

Петро Нек

– співорганізатор твітер-зустрічей #lvivtwevent,  співзасновник сайту про події у Львові LvivOnline,оглядач. Ініціатор акції святкування 140-го дня в році як #twitterday.

Дмитро Лаппо

– головний ідеолог проекту Kniga.biz.ua

Михайло Свистун

– маркетолог, засновник та автор “Блогу про Інтернет маркетинг“. В Інтернет бізнесі з 2007 року: спеціалізується в email-маркетингу та B2B інтернет-маркетингу. Сертифікований професіонал з вхідного маркетингу. Проживає і працює у Львові.

Стас Гладков

-старший social media маркетолог в компанії Digital Ventures та автор першого українського блогу про SMM socialwave.com.ua. Досвід в SMM більше двох років, як в рекламних агенціях так і в якості інхаус маркетолога великого Інтернет холдингу.

Олександр Бондар

-розробник програмного забезпечення для вебу, спеціалізується на створенні прототипів. Засновник Школи реалізаціїї ідей .

Денис Судліковський

-колишній арт-директор, нині директор по комунікаціям та співвласник агенції цифрових комунікацій, у минулому блогер, у сьогоденні – мікроблогер. Займається формуванням комплексного представництва компаній в інтернеті.

Микола Савін

-керуючий директор бізнес-інкубатору “GrowthUP”.Працює зі старапами з 2008 року.Організував та провів 5 конкурсів стартапів,  співорганізатор IDCEE’10.

Марія Жартовська

-журналіст інтернет-сайту “Багнет”, керівник з просунення медіа-проектів у соціальних мережах

Віта Кравчук

-керуючий партнер компаній SMM Group та CSN Ukraine. Має 8-річний досвід роботи у маркетингових та PR-проектах. Консультант з Social Media Marketing та New Business Development. Засновник перших в Україні вузькоспеціалізованих професійних
соціальних мереж: HR. Ukraine, PR. Ukraine, Invest. Ukraine та інші.

Андрій Довгаль

-керівник відділу розробників компанії ДевКом. Спеціалізуюся на створенні програмного забезпечення для вебу.

Олексій Вербицький

-координує проект  «Ru-Debate – compendiumof resources for debaters in Russian» (2011–2012) . Керівник творчої майстерні “Kolizei Media”

Дарья Єфременко

– менеджер з розвитку в Youscan. Раніше працювала в бізнес-консалтингу (спеціалізація –  рітейл), до цього був досвід работи в FMCG бізнесі.

Ярослав Федорак

– активний блогер, засновник та автор проектів “Українська блогосфера”, та блога про Flash і ActionScript . Редактор інтернет-порталу для управлінців Management.com.ua.

Едуард Курганський

– директор з розвитку компанії  “Лесси”, автор хеш-тегу  #kat_ua, організатор відеотрансляції Майдан 2.

Максим Саваневський

– консультант з Інтернет комунікацій, керівник проекту watcher.com.ua

Павел Обод

– директор компанії Sloboda Studio.Створюємо додатки під соціальні мережі (Facebook, Vkontakte), просуваємо малий бізнес в соціальних мережах.

Віктор Зайцев

-керівник напрямку соціальних медіа в Imedia group. Успішний інтернет-підприємець в області купівлі і продажу веб-сайтів і доменних імен. Професійний домейнер, інвестор.

Денис Арисмятов

-керівник відділу просування в Seo-studio. Більше 5 років займається просуванням та дослідженням в пошукових системах.

Максим Путій

– керуючий партнер ТОВ «Чумацький шлях – Консалтинг Українською», консультант з економічних питань фонду «40»(Франція), 5 років досвіду в сфері банківської справи, фондового ринку та венчурного інвестування, наукові дослідження в сфері вдосконалення сучасного глобального економічного та політичного середовища.

Микола Сюсько

– SMM-manager вCOXO digital. Під час роботи  в інтернет-агенстві Brainberry приймав участь у створенні двох соціальних мереж  Jeans Invaders и Frendid. Клієнти: Jeans, Nemiroff, Tuborg, Vichy, Kiyvstar, Sony Pictures.

Вікторія Бондар

– менеджер зі зв’язків з громадськістю проекту колективних знижок Покупон. Вже більше 4 років працює в сфері інтернет-реклами, журналістики, розробки стратегій спілкування з клієнтами та побудови позитивного іміджу компаній перед аудиторією.  Останні 2 роки активно розвиває напрям SMM та Direct-mail для українських проектів.

Владислав Зарічанський

-засновник проекту “Моя Анкета”. Директор маркетингового агентства MBD group. Головний редактор першого кримського журналу “Chill-out”.


Максим Гендріховський. Product manager Приват24 для корпоративних кліентв, центр електронного бізнесу, ПриватБанк.