Відгуки про SMCamp 2012

Відгуки про конференцію:
 

Ігор Мельник
“Дякую організаторам за проведений Lviv Social Media Camp 2014, на якому мені вдалось побувати. Були зібрані найкращі доповідачі, які розповіли багато цікавої та актуальної інформації, ділились досвідом та відповідали на питання слухачів, за що їм теж велике дякую. З радістю відвідаю Lviv eCommerce Forum 2014 та iCamp 2014.

Віра Дрозд

Віра Дрозд

Віра Дрозд, smm-менеджер
“У суботу я вперше побувала на Lviv Social Media Camp 2014 і насправді це був дуже довгий та насичений день, адже почула я дуже круті і корисні речі. Щиро дякую Lviv Startup Club і доповідачам за знання, натхнення, ідеї, гумор та креативність! Тепер в моїх планах відвідати iCamp 2014”

Алла Ожиєвська

Алла Ожиєвська

Алла Ожиєвська, SMM-спеціаліст, копірайтер, журналіст (Hoshva Digital)
“На Lviv SMM Camp я уже вдруге. Але якщо позаминулого року була лише слухачем, цьогоріч як доповідач з радістю поділилася своїми напрацьованими в процесі практики знаннями по моніторингу соціальних медіа. А ще конференція – це завжди активний нетворкінг, адже тут можна особисто познайомитись з іншими експертами у твоїй сфері, з якими у соціальних мережах ти спілкуєшся уже давно. Щиро дякую організаторам за довіру та переконана, що це не остання зустріч. Тим паче Львів – це завжди приємні спогади :)”

Юрій Шивала

Юрій Шивала

Юрій Шивала, керівник Центру розвитку особистості ЛОКУС, співзасновник “Першої школи інфобізнесу
“Lviv Social Media Camp 2014 – це безумовно одна з найзнаковіших подій Львова та Західної України, яка, я впевнений, дасть хороший поштовх для інноваційного розвитку бізнесу, цікавих проектів та креативних ідей. Доповідав на Lviv Social Media Camp цього року вперше і одразу отримав велику кількість позитивних вражень. По-перше, хочу висловити подяку організатором за високий рівень організації заходу. По-друге, приємно здивував перелік спікерів та високий рівень доповідей, які прозвучали під час події. І на останок, слід відзначити, що Lviv Social Media Camp – це прекрасне середовище у якому формується якісно нове середовище креативних, сучасних та волльових людей. Успіхів!”