Доповідачі 2012

Максим Терешко

Максим Терешко

Випускник Cardiff University (BSc Business Administration).
Власник проекту Pozitiff, на даний час owner-operator on.fb.me/metroua, бренду номер Один в Україні на Facebook за
підсумками 2011 року.
З лютого 2011 року – активний доповідач на конференціях, присвячених Social Media. Основою доповіді виступають case study успішного досвіду розвитку бренду Metro Club Lviv у мережі Facebook.

Віта Кравчук

Віта Кравчук

Керуючий партнер Business.People. Має 8-річний досвід роботи у маркетингових та PR-проектах. Консультант з Social
Media Marketing та New Business Development. Засновник перших в Україні вузькоспеціалізованих професійних соціальних мереж: HR. Ukraine, PR. Ukraine, Invest. Ukraine та інші.

Роман Рибальченко


– Cпеціаліст по інтернет-маркетингу, практик. Більше 5 років займається пошуковою оптимізацією (SEO), контекстною рекламою (сертифікований спеціаліст Google Adwords Individual Qualified), маркетингом в соц. мережах (SMM), прямими поштовими розсилками (Mailchimp Expert). Сертифікований спеціаліст по роботі з системою веб-аналітики — Google Analytics (Google Analytics Individual Qualification). Автор блогу: Веб-аналітика і інтернет-маркетинг на Україні.

Максим  Залевський

Максим Залевський

– Інтернет-маркетолог та веб-аналітик. Спеціаліст в області просування бізнесу в інтернеті. Hotels24.ua – куратор по Західомурегіоні.Керівник Агенства контекстної реклами aContext. Автор блогу http://webanalitic.blogspot.com/

Дмитро Ткаченко

Дмитро Ткаченко

Керуючий партнер SMMGroup (практичний консалтинг в сфері просуваня в соціальних мережах). Ініціатор і соорганізатор BridgeCamp, SMMCamp, PMCamp, iSalesCamp, OfficeCamp. Сайт – smmgroup.net

Євстахій Горінь

Євстахій Горінь

Інтернет-маркетолог, в інтернет бізнесі з 2005 р. Спеціалізуюсь на інтернет-маркетингу, соціальних-медіа, електронна комерція. Автор блогу про інтернет-маркетинг stasdesign.com співзасновник інтернет-магазину Lvivmarket.com

Марина Фоменко

Марина Фоменко

PR Manager в MOST.ua.В медіа-секторі більше 6 років як журналіст та спеціаліст по зв’язках зі ЗМІ. Працювала як журналіст в національному інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ», у таких виданнях, як Glossary Organic, Little Miss (головний редактор). Глибоко досліджує тему digital розвитку інформаційного продукту.

Дмитро Золотухін

Дмитро Золотухін

Незалежний експерт з питань конкурентної розвідки. Активно популяризує в Україні практику застосування розвідувальних технологій в бізнесі та проводить навчання розвідувальним методикам. Ідеолог й організатор конференцій з конкурентної розвідки в Києві – RazvedkaCamp# 1 і RazvedkaCamp #2:InfoWars Член Спільноти практиків конкурентної розвідки.

Ольга Ларіна

Ольга Ларіна

PR консультант, іміджмейкер, SMM експерт. З семи років в піарі останні два роки активно займається стратегією і тактикою ефективного просування в соціальних мережах. Виступала з профільними доповідями по SMM на ключових конференціях країни. Щодня працює над клієнтськими проектами в соціальних мережах. Останній особистий кейс за результатами продажів за три місяці показав конверсію 50-70% покупок завдяки Facebook.

Андрій  Тимчишин-Валевський

Андрій Тимчишин-Валевський

Співзасновник і комунікаційний директор взуттєвого проекту ShoeShoe. “Після багатьох років у вирі рекламно-комунікаційного бізнесу, вирішив, що займатись взуттям набагато веселіше та корисніше для душі, аніж вигравати тендери та робити масштабні кампанії. Особливо, коли головним клієнтом для продажу самих шалених ідей є я сам.

Артем Комолов

Артем Комолов

Очільник творчого об’єднання «LAtte Studio», ведучий блогу «Український foursquare».

Олексій Семенов

Олексій Семенов

медіа-продюсер, володар премій “ТЕФІ”, 4 премій “Радіоманія”, творець радіостанції “Пурга” (Чукотський автономний округ” і 14 регіональных Російських телеканалів. До недавнього часу – генеральний продюсер Першого Національного каналу України, нині – генеральний продюсер телевізійної соціальної мережі “SAY.TV“.

Володимир Литвин

Володимир Литвин

Спеціаліст в галузі SEO, сертифікований спеціаліст Google Adwords. В Інтернет-маркетингу з 2004 року.

Сергій Корж

Сергій Корж

Більше 15 років досвіду роботи в сфері розробки software. Більше 10 років – керівник власного бізнесу по створенню програмних компонентів для платформ Delphi, .NET, Silverlight (devtools.korzh.com). З 2008 року – архітектор функціональності, а потім и керівник проекту Mail.UA. Зараз працює над проектом: Wishpresent.com.

Семен Кременюк І Олександр Ляпота

Семен Кременюк І Олександр Ляпота

Семен і Саша є засновниками позитивно-креативного geek-комьюніті keddr.com.
Кеддр
– це технічний і творчий сайт з оглядами найсучасніших гаджетів. Вже більше півроку, ми працюєм виключно на свій проект,розвиваючи його, засновуючи нові партнерства і монетизуючи генерований контент. До кеддра, Семен працював в компанії Microsoft Україна, Саша працював в різних компаніях на sales-позиціях.

Віктор Фомін

Віктор Фомін

Блогер та редактор рекламної інтернет-агенції «Авеб». Літератор, переможешь конкурсу розповідей Д. Каплунова (автора книги «Копірайтинг масового ураження»). Єкс-колумніст проекту громадянської журналістики «Тройська унція».

Михайло Оплаканець

Михайло Оплаканець

Чотирирічний досвід в сфері SEO.
Спеціалізації:
– просування в пошукових системах Google, Yandex, Yahoo
– управління репутацією в пошукових системах (SERM)
– контекстна реклама та маркетинг в пошукових системах.
Основні сегменти роботи: Україна, СНД, США. В даний час фрілансер.
Автор блогу http://werter.org.ua

Всеволод Гаврилюк

Всеволод Гаврилюк

– директор компанії SemanticForce. SemanticForce — платформа для моніторингу і аналізу інтернет СМІ, соціальних мереж, відео, форумів, блогів, вакансій і інших видів онлайн-медіа. Серед клієнтів SemanticForce такі компанії, як Вимпелком (Білайн, Київстар), Metro Cash & Carry, Peugeot, Skoda, Sony, КОНТІ, Optimum Media Group, TerraLife і багато інших міжнародних брендів і digital-агентств.

Андрій Іваськевич

Андрій Іваськевич

– найманий IT спеціаліст, професійний стаж 12 років, основний досвід роботи в компаніях SoftServe, Inc. та Conscensia A/S. В межах Conscensia A/S співпрацюю з компанією Newsperience ApS, (http://newsperience.com/) невелика компанія яка просуває Facebook рішення для традиційного бізнесу в Данії.

Роман Кушнір

Роман Кушнір


– керівник МГО «Школа психологічного експерименту», функціональний психолог, фінансист, викладач НУ «Львівська політехніка», автор книги «Особиста стратегія виживання людини», автор понад 20 унікальних бізнес-тренінгів, курсів і тренінгів особистісного розвитку.

Андрій Худо

Андрій Худо

– Один з кращих інвестиційних менеджерів країни. Працював на розвиток Концерну «Галнафтогаз», був головою наглядової ради «Концерну Хлібпром», директор з інвестицій Універсальної Інвестиційної Групи, член наглядової ради «Страхової компанії Універсальна». Один із ініціаторів та членів Наглядової ради Львівської бізнес-школи при Українському Католицькому Університеті.

Святослав Комаха

Святослав Комаха


– Керівник відділу Маркетингу Google Україна (з вересня 2011 року)
До цього займався Маркетингом компаній Procter & Gamble та Kraft Foods

Микола Сюсько

Микола Сюсько

Більше 5 років працює з діджитал медіа. Після роботи в провідних діджитал-агенціях Brainberry та COXO, на разі відповідає за цифрові комунікації в PR-агенції PRP Ukraine. Клієнтський досвід: MTC, Coca-Cola, Avon, Microsoft, Tuborg, Nemiroff, Vichy, Sony Pictures, Jeans.