Про доповідача: Богдан Купич – Віце Президент Розвитку, KMCore, технологічно інвестиційна компанія.
 

Вже більше 20 років бере участь у розвитку технологічного бізнесу в Україні, Росії, та інших країнах СНД та Центрально-східної Європи, молоді ринки яких значно змінюють світову економіку.

Богдан також виступає директором Founder Institute Ukraine – представництва найбільшої глобальної мережі стартап-інкубаторів для ідей на ранніх стадіях розвитку. Активно підтримує підприємництво та інновації як шлях до створення економічних та соціальних цінностей та нового достатку. Також активно сприяє розвитку стартап-екосистеми в Україні за допомогою менторства та проведення заходів, присвячених стартапам. Колишній президент та член ради директорів Американської торговельної палати в Україні.

Назва доповіді: “SSocial Entrepreneurship – The Growing Need”.

Секція: Social Media Marketing

Рівень доповіді: Середній

Основні тези доповіді:

Ніколи до цього не було кращого часу в історії для того, щоб заснувати власну компанію. Завдяки інноваціям та підприємництву Ви маєте шанс створити економічну та соціальну цінність, незалежно від політично-економічного фону країни, де Ви знаходитесь. Інновації можуть вирішити глобальні проблеми, нагодувати та навчити цілий світ. Ентрепренери – це люди, що пропонують інноваційні ідеї для вирішення найгостріших соціальних питань суспільства. Вони амбітні і наполегливі, їм до снаги боротися, маючи на меті подолання основних громадських проблем, і пропонувати нові рішення для широкомасштабних змін.